Os 5216 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 13:09
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 13:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 11:50
Nové Zámky 13:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 11:50
Kalná nad Hronom 11:57
Lok 12:02
Výhybňa Pial 12:07
Beša 12:15
Podhájska 12:24
Hul 12:32
Úľany nad Žitavou 12:35
Úľany nad Žitavou 12:36
Šurany 12:53
Bánov 13:02
Nové Zámky 13:08
Palárikovo 14:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).