Os 5209 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 08:57
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 07:35
Levice 08:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 07:35
Bánov 07:42
Úľany nad Žitavou 07:59
Hul 08:03
Podhájska 08:12
Beša 08:31
Výhybňa Pial 08:37
Lok 08:43
Kalná nad Hronom 08:49
Levice 08:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).