Os 5186 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zbehy
Vlak prišiel do stanice o 19:53
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 18:20
Zbehy 19:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 18:20
Bánov 18:27
Šurany 18:36
Komjatice 18:45
Ivanka pri Nitre 18:59
Nitra 19:33
Lužianky 19:44
Zbehy 19:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).