Os 5168 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zbehy
Vlak prišiel do stanice o 17:52
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 17:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:20
Zbehy 17:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:20
Bánov 16:27
Šurany 16:37
Komjatice 16:47
Ivanka pri Nitre 17:09
Nitra 17:33
Nitra 17:33
Lužianky 17:44
Zbehy 17:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).