Os 5132 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Alekšince
Vlak odišiel zo stanice o 20:33
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 20:07
Trnava 21:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 20:07
Lužianky 20:17
Zbehy 20:23
Alekšince 20:30
Rišňovce 20:35
Hlohovec 20:44
Leopoldov 20:55
Brestovany 21:01
Trnava 21:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).