Os 5116 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 13:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 12:04
Trnava 13:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 12:04
Lužianky 12:14
Zbehy 12:21
Alekšince 12:32
Rišňovce 12:36
Hlohovec 12:45
Leopoldov 12:52
Leopoldov 12:55
Brestovany 13:01
Trnava 13:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).