Os 5112 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Rišňovce
Vlak odišiel zo stanice o 10:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 10:04
Trnava 11:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 10:04
Lužianky 10:14
Zbehy 10:21
Alekšince 10:32
Rišňovce 10:36
Hlohovec 10:44
Hlohovec 10:45
Leopoldov 10:52
Leopoldov 10:55
Brestovany 11:01
Trnava 11:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).