Os 5088 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 21:27
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2021 o 21:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zbehy 20:08
Nové Zámky 21:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zbehy 20:08
Lužianky 20:20
Lužianky 20:20
Nitra 20:32
Ivanka pri Nitre 20:41
Komjatice 20:54
Šurany 21:11
Bánov 21:16
Nové Zámky 21:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).