Os 5086 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 20:25
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zbehy 18:04
Nové Zámky 20:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zbehy 18:04
Lužianky 18:25
Lužianky 18:25
Nitra 19:15
Ivanka pri Nitre 19:24
Komjatice 19:46
Šurany 20:02
Bánov 20:06
Nové Zámky 20:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).