Os 5085 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 06:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 06:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 04:11
Prievidza 06:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 04:11
Lužianky 04:22
Jelšovce 04:28
Koniarovce 04:35
Ludanice 04:48
Topoľčany 04:57
Bošany 05:06
Chynorany 05:22
Žabokreky nad Nitrou 05:25
Veľké Bielice 05:30
Veľké Uherce 05:50
Oslany 05:55
Bystričany 05:58
Zemianske Kostoľany 06:03
Nováky 06:08
Prievidza 06:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).