Os 5082 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 06:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 06:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Topoľčany 04:11
Nové Zámky 06:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 04:11
Ludanice 04:19
Koniarovce 04:40
Jelšovce 04:48
Lužianky 04:54
Nitra 05:19
Ivanka pri Nitre 05:28
Komjatice 05:46
Šurany 06:00
Bánov 06:07
Nové Zámky 06:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).