Os 5081 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 16:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 10.10.2021 o 16:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:15
Prievidza 16:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:15
Bánov 13:22
Šurany 13:28
Komjatice 13:38
Ivanka pri Nitre 13:51
Nitra 14:12
Lužianky 14:24
Jelšovce 14:31
Koniarovce 14:39
Ludanice 14:51
Topoľčany 15:10
Bošany 15:19
Chynorany 15:24
Žabokreky nad Nitrou 15:28
Veľké Bielice 15:33
Veľké Uherce 15:44
Oslany 15:49
Bystričany 16:05
Zemianske Kostoľany 16:10
Nováky 16:15
Prievidza nákladná stanica 16:23
Prievidza 16:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).