Os 5081 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 10:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 10:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 07:15
Prievidza 10:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 07:15
Bánov 07:22
Šurany 07:28
Komjatice 07:38
Ivanka pri Nitre 07:51
Nitra 08:12
Lužianky 08:23
Jelšovce 08:30
Koniarovce 08:37
Ludanice 08:50
Topoľčany 09:10
Bošany 09:19
Chynorany 09:24
Žabokreky nad Nitrou 09:28
Veľké Bielice 09:33
Veľké Uherce 09:44
Oslany 09:48
Bystričany 10:02
Zemianske Kostoľany 10:07
Nováky 10:13
Prievidza 10:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).