Os 5074 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 22:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 22:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 19:37
Nitra 22:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 19:37
Prievidza nákladná stanica 19:38
Nováky 19:48
Zemianske Kostoľany 19:53
Bystričany 19:58
Oslany 20:02
Veľké Uherce 20:07
Veľké Bielice 20:19
Žabokreky nad Nitrou 20:24
Chynorany 20:28
Bošany 20:43
Topoľčany 21:16
Ludanice 21:24
Koniarovce 21:38
Jelšovce 21:46
Lužianky 21:53
Nitra 22:04

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.