Os 5070 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 19:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 19:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 17:37
Nitra 19:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 17:37
Nováky 17:48
Zemianske Kostoľany 17:53
Bystričany 17:58
Oslany 18:02
Veľké Uherce 18:07
Veľké Bielice 18:19
Žabokreky nad Nitrou 18:24
Chynorany 18:28
Bošany 18:43
Topoľčany 19:04
Ludanice 19:12
Koniarovce 19:24
Jelšovce 19:31
Lužianky 19:38
Nitra 19:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).