Os 5070 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 19:59
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 17:46
Nitra 19:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 17:46
Prievidza nákladná stanica 17:48
Nováky 17:58
Zemianske Kostoľany 18:03
Bystričany 18:09
Oslany 18:14
Veľké Uherce 18:19
Veľké Bielice 18:31
Žabokreky nad Nitrou 18:36
Chynorany 18:41
Bošany 18:54
Topoľčany 19:04
Ludanice 19:13
Koniarovce 19:24
Jelšovce 19:32
Lužianky 19:45
Lužianky 19:45
Nitra 19:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).