Os 5068 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 18:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 18:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 16:27
Nitra 18:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 16:27
Prievidza nákladná stanica 16:28
Nováky 16:38
Zemianske Kostoľany 16:43
Bystričany 16:48
Oslany 16:52
Veľké Uherce 17:03
Veľké Bielice 17:12
Žabokreky nad Nitrou 17:17
Chynorany 17:20
Bošany 17:25
Topoľčany 17:35
Ludanice 17:43
Koniarovce 17:56
Jelšovce 18:04
Lužianky 18:25
Nitra 18:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).