Os 5048 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak odišiel zo stanice o 07:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 06:15
Nitra 08:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 06:15
Nováky 06:25
Zemianske Kostoľany 06:30
Bystričany 06:35
Oslany 06:39
Veľké Uherce 06:44
Veľké Bielice 06:54
Žabokreky nad Nitrou 06:59
Chynorany 07:02
Bošany 07:07
Topoľčany 07:48
Ludanice 07:57
Koniarovce 08:17
Jelšovce 08:35
Lužianky 08:44
Nitra 08:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).