Os 5046 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 07:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 05:17
Nitra 07:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 05:17
Nováky 05:27
Zemianske Kostoľany 05:32
Bystričany 05:37
Oslany 05:41
Veľké Uherce 05:46
Veľké Bielice 05:55
Žabokreky nad Nitrou 06:00
Chynorany 06:05
Bošany 06:10
Topoľčany 06:32
Ludanice 06:40
Koniarovce 07:01
Jelšovce 07:09
Lužianky 07:15
Nitra 07:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).