Os 5042 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 06:00
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 04:02
Nitra 06:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 04:02
Nováky 04:13
Zemianske Kostoľany 04:18
Bystričany 04:23
Oslany 04:27
Veľké Uherce 04:32
Veľké Bielice 04:42
Žabokreky nad Nitrou 04:46
Chynorany 04:50
Bošany 05:01
Topoľčany 05:11
Topoľčany 05:11
Ludanice 05:19
Koniarovce 05:32
Jelšovce 05:39
Lužianky 05:50
Lužianky 05:50
Nitra 06:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).