Os 5041 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 05:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 04:13
Prievidza 07:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 04:13
Lužianky 04:24
Jelšovce 04:30
Koniarovce 04:44
Ludanice 04:57
Topoľčany 05:05
Topoľčany 05:45
Bošany 05:54
Chynorany 06:08
Žabokreky nad Nitrou 06:12
Veľké Bielice 06:17
Veľké Uherce 06:28
Oslany 06:42
Bystričany 06:52
Zemianske Kostoľany 06:56
Nováky 07:01
Prievidza 07:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).