Os 5020 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 14:58
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 14:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 11:36
Nové Zámky 14:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 11:36
Nováky 11:47
Nováky 11:47
Zemianske Kostoľany 11:53
Bystričany 11:58
Oslany 12:02
Veľké Uherce 12:07
Veľké Bielice 12:17
Žabokreky nad Nitrou 12:22
Chynorany 12:26
Bošany 12:40
Topoľčany 13:04
Ludanice 13:12
Koniarovce 13:24
Jelšovce 13:31
Zbehy 13:34
Lužianky 13:45
Lužianky 13:45
Nitra 14:02
Ivanka pri Nitre 14:11
Komjatice 14:24
Šurany 14:34
Bánov 14:39
Nové Zámky 14:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).