Os 5019 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Koniarovce
Vlak odišiel zo stanice o 14:38
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:15
Prievidza 16:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:15
Bánov 13:22
Bánov 13:22
Šurany 13:28
Komjatice 13:38
Ivanka pri Nitre 13:51
Nitra 14:12
Lužianky 14:23
Jelšovce 14:30
Koniarovce 14:37
Ludanice 14:50
Topoľčany 15:00
Bošany 15:08
Bošany 15:19
Bošany 15:19
Chynorany 15:24
Žabokreky nad Nitrou 15:28
Veľké Bielice 15:33
Veľké Uherce 15:44
Oslany 15:48
Bystričany 16:02
Zemianske Kostoľany 16:07
Nováky 16:13
Prievidza nákladná stanica 16:21
Prievidza 16:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).