Os 5016 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 10:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 09:43
Nové Zámky 12:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 09:43
Prievidza nákladná stanica 09:45
Nováky 09:54
Nováky 09:54
Zemianske Kostoľany 10:08
Bystričany 10:14
Oslany 10:18
Veľké Uherce 10:22
Veľké Bielice 10:33
Žabokreky nad Nitrou 10:38
Chynorany 10:42
Bošany 10:47
Topoľčany 11:04
Ludanice 11:12
Koniarovce 11:24
Jelšovce 11:31
Zbehy 11:34
Lužianky 11:45
Lužianky 11:45
Nitra 12:03
Ivanka pri Nitre 12:12
Komjatice 12:25
Šurany 12:35
Bánov 12:39
Nové Zámky 12:46
Palárikovo 14:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).