Os 5016 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 12:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 09:37
Nové Zámky 12:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 09:37
Nováky 09:48
Zemianske Kostoľany 09:53
Bystričany 09:58
Oslany 10:02
Veľké Uherce 10:07
Veľké Bielice 10:19
Žabokreky nad Nitrou 10:24
Chynorany 10:28
Bošany 10:43
Topoľčany 11:04
Ludanice 11:12
Koniarovce 11:24
Jelšovce 11:31
Lužianky 11:38
Nitra 12:03
Ivanka pri Nitre 12:12
Komjatice 12:25
Šurany 12:35
Bánov 12:39
Bánov 12:39
Nové Zámky 12:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).