Os 5015 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 14:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 14:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 11:15
Prievidza 14:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 11:15
Bánov 11:22
Šurany 11:28
Šurany 11:28
Komjatice 11:38
Ivanka pri Nitre 11:51
Nitra 12:12
Lužianky 12:23
Jelšovce 12:30
Koniarovce 12:37
Ludanice 12:50
Topoľčany 13:00
Bošany 13:09
Chynorany 13:24
Žabokreky nad Nitrou 13:28
Veľké Bielice 13:33
Veľké Uherce 13:44
Oslany 13:48
Bystričany 14:02
Zemianske Kostoľany 14:07
Nováky 14:13
Prievidza nákladná stanica 14:21
Prievidza 14:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).