Os 5011 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 12:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 09:15
Prievidza 12:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 09:15
Bánov 09:22
Šurany 09:28
Šurany 09:28
Komjatice 09:38
Ivanka pri Nitre 09:51
Nitra 10:12
Lužianky 10:23
Jelšovce 10:30
Koniarovce 10:37
Ludanice 10:50
Topoľčany 11:00
Bošany 11:09
Chynorany 11:24
Žabokreky nad Nitrou 11:28
Veľké Bielice 11:33
Veľké Uherce 11:44
Oslany 11:48
Bystričany 12:02
Zemianske Kostoľany 12:07
Nováky 12:13
Prievidza nákladná stanica 12:21
Prievidza 12:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).