Os 4744 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka
Vlak prišiel do stanice o 07:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 06:03
Bratislava-Petržalka 07:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 06:03
Sládkovičovo 06:10
Senec 06:25
Bernolákovo 06:33
Bratislava-Vajnory 06:41
Bratislava predmestie 06:50
Bratislava-Nové Mesto 06:55
Bratislava ústredná nákladná stanica 07:02
Bratislava-Petržalka 07:09

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.