Os 4744 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka
Vlak prišiel do stanice o 07:26
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 06:03
Bratislava-Petržalka 07:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 06:03
Sládkovičovo 06:09
Senec 06:24
Bernolákovo 06:32
Bratislava-Vajnory 06:40
Bratislava predmestie 06:47
Bratislava-Nové Mesto 06:56
Bratislava ústredná nákladná stanica 07:02
Bratislava-Petržalka 07:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).