Os 4742 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka
Vlak prišiel do stanice o 06:42
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 05:34
Bratislava-Petržalka 06:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 05:34
Sládkovičovo 05:40
Senec 05:55
Bernolákovo 06:03
Bratislava-Vajnory 06:11
Bratislava predmestie 06:19
Bratislava-Nové Mesto 06:24
Bratislava-Petržalka 06:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).