Os 4682 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:55
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 24.10.2021 o 08:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 07:22
Bratislava hlavná stanica 08:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 07:22
Palárikovo 07:32
Tvrdošovce 07:37
Trnovec nad Váhom 07:47
Šaľa 07:53
Galanta 08:04
Sládkovičovo 08:10
Senec 08:25
Bernolákovo 08:33
Bratislava-Vajnory 08:42
Bratislava hlavná stanica 08:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).