Os 4680 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:53
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 06:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:22
Bratislava hlavná stanica 06:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:22
Palárikovo 05:32
Tvrdošovce 05:37
Trnovec nad Váhom 05:46
Šaľa 05:52
Galanta 06:04
Sládkovičovo 06:10
Senec 06:25
Bernolákovo 06:33
Bratislava-Vajnory 06:41
Bratislava hlavná stanica 06:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).