Os 4660 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 03:22
Bratislava hlavná stanica 04:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 03:22
Palárikovo 03:32
Tvrdošovce 03:37
Trnovec nad Váhom 03:47
Šaľa 03:53
Galanta 04:04
Sládkovičovo 04:10
Senec 04:25
Bernolákovo 04:33
Bratislava-Vajnory 04:41
Bratislava hlavná stanica 04:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).