Os 4637 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 00:29
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 22:48
Nové Zámky 23:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 22:48
Sereď 23:03
Gáň 23:09
Galanta 23:16
Šaľa 23:25
Trnovec nad Váhom 23:30
Tvrdošovce 23:40
Palárikovo 23:44
Nové Zámky 23:53

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.