Os 4633 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 21:40
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:09
Nové Zámky 21:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:09
Bratislava-Vajnory 20:19
Bernolákovo 20:27
Senec 20:36
Sládkovičovo 20:51
Galanta 20:56
Galanta 20:58
Šaľa 21:08
Trnovec nad Váhom 21:13
Tvrdošovce 21:23
Palárikovo 21:28
Nové Zámky 21:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).