Os 4628 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:05
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 23.07.2021 o 20:06 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 18:22
Bratislava hlavná stanica 19:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 18:22
Palárikovo 18:32
Tvrdošovce 18:37
Trnovec nad Váhom 18:47
Šaľa 18:53
Galanta 19:04
Sládkovičovo 19:10
Senec 19:25
Bernolákovo 19:33
Bratislava-Vajnory 19:42
Bratislava hlavná stanica 19:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).