Os 4624 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:07
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:22
Bratislava hlavná stanica 17:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:22
Palárikovo 16:32
Tvrdošovce 16:37
Trnovec nad Váhom 16:47
Šaľa 16:53
Galanta 17:04
Sládkovičovo 17:10
Senec 17:25
Bernolákovo 17:33
Bratislava-Vajnory 17:42
Bratislava hlavná stanica 17:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).