Os 4623 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 16:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 16:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:09
Nové Zámky 16:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:09
Bratislava-Vajnory 15:19
Bernolákovo 15:27
Senec 15:36
Sládkovičovo 15:51
Galanta 15:58
Šaľa 16:08
Trnovec nad Váhom 16:13
Tvrdošovce 16:23
Palárikovo 16:28
Nové Zámky 16:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).