Os 4622 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:54
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 16:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 15:22
Bratislava hlavná stanica 16:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 15:22
Palárikovo 15:32
Tvrdošovce 15:37
Trnovec nad Váhom 15:47
Šaľa 15:53
Galanta 16:04
Sládkovičovo 16:10
Senec 16:25
Bernolákovo 16:33
Bratislava-Vajnory 16:42
Bratislava hlavná stanica 16:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).