Os 4620 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 15:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 14:22
Bratislava hlavná stanica 15:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Úľany nad Žitavou 14:01
Hul 14:04
Podhájska 14:13
Nové Zámky 14:22
Beša 14:30
Palárikovo 14:32
Tvrdošovce 14:37
Výhybňa Pial 14:37
Lok 14:44
Trnovec nad Váhom 14:47
Kalná nad Hronom 14:52
Šaľa 14:53
Levice 15:03
Galanta 15:04
Sládkovičovo 15:10
Veľké Kozmálovce 15:12
Kozárovce 15:19
Senec 15:25
Hronský Beňadik 15:26
Bernolákovo 15:33
Bratislava-Vajnory 15:42
Nová Baňa 15:43
Bratislava hlavná stanica 15:52
Žarnovica 15:56
Hliník nad Hronom 16:05
Žiar nad Hronom 16:15
Hronská Dúbrava 16:29
Zvolen osobná stanica 16:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).