Os 4619 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 14:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:48 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:09
Nové Zámky 14:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:09
Bratislava-Vajnory 13:19
Bernolákovo 13:27
Senec 13:36
Sládkovičovo 13:51
Galanta 13:58
Šaľa 14:08
Trnovec nad Váhom 14:13
Tvrdošovce 14:23
Palárikovo 14:27
Palárikovo 14:28
Nové Zámky 14:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).