Os 4618 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:57
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 15:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:22
Bratislava hlavná stanica 14:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:22
Palárikovo 13:32
Palárikovo 13:32
Tvrdošovce 13:37
Trnovec nad Váhom 13:47
Šaľa 13:53
Galanta 14:04
Sládkovičovo 14:10
Senec 14:25
Bernolákovo 14:33
Bratislava-Vajnory 14:41
Bratislava hlavná stanica 14:52

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.