Os 4614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:59
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 13:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 11:22
Bratislava hlavná stanica 12:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 11:22
Palárikovo 11:32
Tvrdošovce 11:37
Trnovec nad Váhom 11:47
Šaľa 11:53
Galanta 12:04
Sládkovičovo 12:10
Senec 12:25
Bernolákovo 12:33
Bratislava-Vajnory 12:41
Bratislava hlavná stanica 12:52

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.