Os 4610 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:13
Meškanie 24 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 09:20
Bratislava hlavná stanica 10:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 09:20
Palárikovo 09:30
Tvrdošovce 09:35
Trnovec nad Váhom 09:45
Šaľa 09:49
Šaľa 09:50
Galanta 10:01
Sládkovičovo 10:07
Senec 10:22
Bernolákovo 10:30
Bratislava-Vajnory 10:38
Bratislava hlavná stanica 10:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).