Os 4610 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:53
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 09:22
Bratislava hlavná stanica 10:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 09:22
Šurany 09:28
Palárikovo 09:32
Tvrdošovce 09:37
Komjatice 09:38
Trnovec nad Váhom 09:47
Ivanka pri Nitre 09:51
Šaľa 09:53
Galanta 10:04
Sládkovičovo 10:10
Nitra 10:12
Lužianky 10:24
Senec 10:24
Senec 10:25
Jelšovce 10:31
Bernolákovo 10:32
Bernolákovo 10:33
Koniarovce 10:39
Bratislava-Vajnory 10:42
Ludanice 10:51
Bratislava hlavná stanica 10:52
Topoľčany 11:01
Bošany 11:10
Chynorany 11:15
Žabokreky nad Nitrou 11:19
Veľké Bielice 11:24
Veľké Uherce 11:35
Oslany 11:39
Bystričany 11:43
Zemianske Kostoľany 11:57
Nováky 12:03
Prievidza nákladná stanica 12:11
Prievidza 12:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).