Os 4607 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 09:04
Meškanie 26 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 09:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:09
Nové Zámky 08:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:09
Bratislava-Vajnory 07:19
Bernolákovo 07:27
Senec 07:36
Sládkovičovo 07:51
Galanta 07:58
Šaľa 08:08
Šaľa 08:08
Trnovec nad Váhom 08:13
Tvrdošovce 08:23
Palárikovo 08:28
Nové Zámky 08:38

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.