Os 4607 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 08:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 08:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:09
Nové Zámky 08:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:09
Bratislava-Vajnory 07:19
Bernolákovo 07:27
Senec 07:36
Sládkovičovo 07:51
Galanta 07:58
Šaľa 08:08
Trnovec nad Váhom 08:13
Tvrdošovce 08:23
Palárikovo 08:28
Nové Zámky 08:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).