Os 4604 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:11
Meškanie 19 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:22
Bratislava hlavná stanica 07:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:22
Palárikovo 06:31
Tvrdošovce 06:35
Trnovec nad Váhom 06:45
Šaľa 06:50
Galanta 07:04
Sládkovičovo 07:10
Senec 07:25
Bernolákovo 07:33
Bratislava-Vajnory 07:41
Bratislava hlavná stanica 07:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).