Os 4604 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:01
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:30
Bratislava hlavná stanica 06:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Úľany nad Žitavou 05:12
Hul 05:16
Podhájska 05:24
Nové Zámky 05:30
Beša 05:40
Palárikovo 05:40
Tvrdošovce 05:45
Lok 05:53
Trnovec nad Váhom 05:55
Kalná nad Hronom 05:58
Šaľa 06:01
Nitra 06:06
Galanta 06:11
Levice 06:16
Sládkovičovo 06:17
Lužianky 06:20
Veľké Kozmálovce 06:25
Zbehy 06:27
Senec 06:32
Kozárovce 06:32
Alekšince 06:34
Rišňovce 06:39
Bernolákovo 06:41
Hlohovec 06:48
Bratislava-Vajnory 06:49
Bratislava hlavná stanica 06:59
Hronský Beňadik 07:00
Nová Baňa 07:14
Žarnovica 07:32
Hliník nad Hronom 07:41
Žiar nad Hronom 07:50
Hronská Dúbrava 08:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).