Os 4482 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Skalité št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 15:43
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 15:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 11:43
Skalité št. hr. 15:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 11:43
Liptovská Teplá 11:57
Ružomberok 12:11
Ľubochňa 12:26
Kraľovany 12:44
Turany 12:55
Vrútky nákladná stanica 13:02
Vrútky 13:06
Varín 13:22
Žilina 13:46
Kysucké Nové Mesto 14:00
Krásno nad Kysucou 14:11
Čadca 14:37
Čierne pri Čadci 14:46
Skalité 14:58
Skalité štátna hranica 15:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).