Os 4472 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Skalité št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 15:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 15:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 11:43
Skalité št. hr. 15:09
Zwardoń PL  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 11:43
Výhybňa Paludza 11:47
Liptovská Teplá 11:57
Lisková 11:59
Ružomberok 12:11
Ľubochňa 12:26
Kraľovany 12:44
Turany 12:55
Vrútky nákladná stanica 13:02
Vrútky 13:06
Varín 13:22
Žilina-Teplička 13:24
Žilina 13:46
Kysucké Nové Mesto 14:00
Krásno nad Kysucou 14:11
Čadca 14:37
Čierne pri Čadci 14:46
Skalité 14:58
Skalité štátna hranica 15:09

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.