Os 4350 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 08:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Dunajská Streda 07:19
Bratislava hlavná stanica 08:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 07:19
Orechová Potôň 07:27
Lehnice 07:34
Kvetoslavov 07:44
Nové Košariská 07:55
Podunajské Biskupice 08:01
Bratislava-Nové Mesto 08:13
Bratislava hlavná stanica 08:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).