Os 4349 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 16:25
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 16:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:03
Dunajská Streda 16:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:03
Bratislava-Nové Mesto 15:13
Odbočka Letisko 15:17
Podunajské Biskupice 15:22
Nové Košariská 15:31
Kvetoslavov 15:41
Kvetoslavov 15:42
Lehnice 15:52
Orechová Potôň 16:00
Dunajská Streda 16:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).