Os 4347 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 20:30
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:05
Dunajská Streda 20:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:05
Bratislava hlavná stanica 19:05
Bratislava-Nové Mesto 19:13
Odbočka Letisko 19:17
Podunajské Biskupice 19:22
Nové Košariská 19:31
Kvetoslavov 19:42
Lehnice 19:52
Orechová Potôň 20:02
Dunajská Streda 20:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).