Os 4347 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 15:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:38
Dunajská Streda 15:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:38
Bratislava hlavná stanica 14:38
Bratislava-Nové Mesto 14:47
Podunajské Biskupice 14:58
Nové Košariská 15:04
Kvetoslavov 15:20
Lehnice 15:30
Orechová Potôň 15:37
Dunajská Streda 15:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).