Os 4338 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:17
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 15:42
Bratislava hlavná stanica 17:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 15:42
Zlatná na Ostrove 15:59
Zemianska Olča 16:11
Veľký Meder 16:21
Dolný Štál 16:34
Dunajská Streda 16:51
Dunajská Streda 16:51
Orechová Potôň 17:02
Lehnice 17:10
Kvetoslavov 17:20
Kvetoslavov 17:20
Nové Košariská 17:31
Podunajské Biskupice 17:38
Odbočka Letisko 17:42
Bratislava-Nové Mesto 17:47
Bratislava-Nové Mesto 17:48
Bratislava hlavná stanica 17:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).