Os 3934 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 21:26
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Martin 20:08
Čadca 21:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Martin 20:12
Vrútky 20:22
Vrútky 20:22
Žilina-Teplička 20:32
Varín 20:34
Žilina 20:47
Žilina 20:47
Kysucké Nové Mesto 21:00
Krásno nad Kysucou 21:11
Čadca 21:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).