Os 3833 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 20:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 20:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 19:48
Trnava 20:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 19:48
Bratislava predmestie 19:52
Bratislava-Rača 19:58
Pezinok 20:11
Šenkvice 20:17
Cífer 20:28
Trnava nákladná stanica 20:33
Trnava 20:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).